Ukončení úspěšné sezóny sportovních gymnastek - Mikulášský závod 2010

06.12.2010 20:11

Posledním závodem za podpory z dotačního programu Královéhradeckého kraje ukončily sportovní gymnastiky Loko Trutnov úspěšnou sezónu. Za účasti gymnastek z Jičína, Vrchlabí, Dvora Králové nad Labem  a Trutnova viděli diváci, jak od základů gymnastických dovedností roste obtížnost sestav. Nejmenší adeptky se představily s gymnastickou abecedou na lavičce a akrobacii. Starší závodnice již předváděly na akrobacii sestavy s rondáty, fliky a salty, na kladině akrobatické prvky, skoky s obraty .

Kategorii přípravky a mladších žákyň opanovaly gymnastky z Jičína a Vrchlabí. Z trutnovských gymnastek se umístily v první desítce v kategorii přípravka Hana Soukupová (6. místo), Natálie Racková  (7. místo) a Kristýna Pánková ( 8. místo). V kategorii mladší žákyně zůstala pod stupni vítězů čtvrtá Karolína  Šolínová, osmá Sabina Chaloupková a devátá Veronika Říčařová. V kategorii žákyně na stupínek vítězů vystoupila třetí Kamila Krejčová, 7. místo vybojovala Sára Moníková a deváté Huynh Thanh Hien Trang. Kategorie starších žákyň a dorostenek  patřila  domácím závodnicím  1. Pavla Svědirohová, 2. Tereza Svobodová, 3. Eliška Slavková , 4. Eliška Krejčí. Kategorie dorostenky 1. Veronika Krejčí, 2. Michaela Bachtíková a 3. Anna Nesvadbová.

Na závěr závodu svou přítomností potěšil a některé rozbrečel Mikuláš s čerty a rozdal 61 zúčastněným závodnicím sladkosti.

Všem příznivcům sportovní gymnastiky děkujeme za podporu a přejeme úspěšný nový rok.  

sk