Plán akcí
SG - sportovní gymnastika
TG - TeamGym
2015
12.12.2015 Vánoční závod Trutnov -dvojboj SG (všichni)
29.11.2015 Dvůr Králové TG (Junior mini, I., II.)
27.-28.2015 Republikové finále AŠSK - Třebíč (Junior I. ml., I.,
14.11.2015 Republikové finále ČASPV Trutnov TG (Junior I.,II.,III)
25.10.2015 Plzeňský pohár TG (Junior I.)
10.10.2015 Pohár města Příbrami TG (Junior I.,II.,III)
14.6.2015 Brněnský pohár TG (Junior)
23.5. 2015 Krajské kolo atletiky Jičín (postupující z okresního kola)
15.-17.5.2015 Republikové finále sportovní gymnastiky ČASPV Doubí u Třeboně (postupující z krajského přeboru)
8.-9.5.2015 Mistrovství ČR Praha Vinohrady TG (Junior I.,II.,III)
3.5.2015 Okresní kolo atletiky Trutnov (všichni)
25.4.2015 Třebíčský pohár TG (Junior I.,II.,III)
18.4.2015 Krajský přebor SG Trutnov (postupující z okresu)
11.4.2015 Jaroměř čtyřboj SG (2006 a ml.)
28.3.2015 Praha Open Vyšehrad TG ( Junior I., II.)
14.3.2015 Okresní přebor + Trautenberkův korbel SG (všichni)
1.3.2015 Zimní pětiboj všestranost Úpice (všichni)
14.2.2015 Valentýnský dvojboj Jaroměř SG (2004 a ml.)
2014
15.12.2014 Vánoční závod Trutnov - SG (2002 a mladší, chlapci i dívky)
6.12.2014 Vánoční závod Náchod - SG (2004 a mladší, dívky)
30.11.2014 Dvůr Králové Team gym TG (všichni)
22.11.2014 Malý Teamgym mini TG (2006 a mladší)
17.11.2014 Republikové finále ASPV Brno TG (Junior I,II,III)
15.11. 2014 Liberec chlapci
2.11.2014 Plzeňský pohár TG (Junior I.,II., mini)
27.-28.10.2014 Podzimní soustředění Trutnov (ml.žákyně, Junior I,II,III a chlapci)
18.10.2014 Trojboj Praha Zbraslav TG (Junior I.)
11.10.2014 Příbramský pohár TG (Junior I.,III.)
15.-22.8.2014 Letní soustředění Hostinné
14.6.2014 Brněnský pohár Team Gym (junior I. a III.)
16.-18.5.2014 Republikové finále sportovní gymnastiky ČASPV Doubí u Třeboně (postupující z krajského přeboru)
10.5.2014 Okresní kolo atletika ČASPV Trutnov (všichni)
3.-4.5.2014 Mistrovství ČR TeamGym Ostrava (Junior I a II)
12.4.2014 Sportovní gymnastika čtyřboj Jaroměř (nar. 2005 a ml.)
5.4.2014 Trautenberkův pohár + okresní přebor SG Trutnov (všichni)
30.3.2014 VršoviceGym open - 7.ročník (miniTeamGym)
Zimní pětiboj Hořice - krajské kolo všestrannost (postupující)
23.3.2014 Pohárový závod Praha Vyšehrad TeamGym (Junior I)
13.12.2013 Mikulášský závod - SG (nar .2002 a mladší) ROZPIS
11.12.2013 Vánoční závod přípravky 2013 Rozpis
17.11.2013 Republikové finále ASPV Brno - TG (Junior I a II)
9.11.2013 Malý TeamGym Kolín (Mini)
28.-30.10.2013 Podzimní soustředění (mladší žákyně I, chlapci, Junior I a II)
13.10.2013 Příbramský pohár - TG (Junior I a II)
16.-24.8.2013 Letní výcvikový tábor Hostinné
15.6.2013 Brněnský pohár - TG (Junior I a IV)
14.6.2013 Vystoupení pro rodiče v 16.30 hodin
8.6.2013 TeamGym - Cup Berlin (Junior UEG)
26.5.2013 Krajský přebor atletika - Týniště n/O
18. a 19.5.2013 Republikové finále ASPV Doubí u Třeboně - SG (postup z krajského přeboru)
11.5.2013 Letní atletická soutěž ASPV - okres
4.5.2013 Krajský přebor ASPV Trutnov - SG (všichni) propozice
27. a 28.4.2013 Mistrovství ČR Ostrava - TG (Junior I a II) ROZPIS
6.4.2013 Jaroměř SG (dívky 2005 a mladší, chlapci)
6.4.2013 Zimní pětiboj ASPV Hořice v Podkrkonoší - kraj (postupující z okresu)
24.3.2013 Trautenberkův korbel + Okresní přebor ASPV Trutnov - SG (všichni) ROZPIS
16.3.2013 Třebíčský pohár TG (Junior I a II)
9.3.2013 Zimní pětiboj ASPV Úpice - okres (dívky 2005 a mladší, chlapci)
8. a 9.2. 2013 Soustředění (TG Junior I a II) - ZŠ Komenského Trutnov
2012
7.12.2012 Mikulášský závod - SG (rok nar. 2001 a mladší) ROZPIS
2.12.2012 Bayern-Open Fürth (D) - TG (Junior II) ROZPIS
24.11.2012 Oblastní závod Dvůr Králové n/L - TG (Mini, Junior I)
17.11.2012 Republikové finále ČASPV - TG (Junior I, II)
3.11.2012 Plzeňský pohár - TG (Mini, Junior I)
26.-28.10.2012 Soustředění TG (Junior I a II) Informace
6.10. 2012 Příbramský pohár - TG (Junior II) Rozlosování Časovy plán
17.-25.8.2012 Letní výcvikový tábor Hostinné
02.06.2012 Brněnský pohár - TG (Junior I, II)
18.-20.5.2012 Republikové finále ČASPV Doubí - SG (postup z KP)
5.-6.5.2012 Mistrovství ČR open Trutnov - TG ROZPIS
28.4.2012 Krajský přebor ČASPV Trutnov - SG PROPOZICE
31.03.2012 Třebíčský pohár - TG (Junior I, II) ROZPIS
24.03.2012 Trautenberkův korbel Trutnov SG (všichni) ROZPIS
12.-16.3.2012 Zimní camp Hotel Svatý Jakub Jánské Lázně
2011
16.12.2011 Vánoční závod pro žákyně a dorostenky SG
14.12.2011 Vánoční závod pro starší přípravku SG
05.12.2011 Mikulášský závod pro přípravku
26.11.2011 Pohár ČASPV Brno - TeamGym Junior open
18.11.2011 Ples Základní školy Komenského Trutnov
12.11.2011 Plzeňský pohár - Teamgym
28.10.2011 Příbramský pohár - TeamGym
19.-27.8.2011 Letní výcvikový tábor Hostinné Informace o táboře
15.06.2011 Vystoupení pro rodiče v 16:30 hodin
04.06.2011 Brněnský pohár - Teamgym (Junior I., II.) Rozlosování a časový harmonogram
13.-15.5.2011 Přebor ČR ASPV Doubí u Třeboně (SG - účast podle postupu z KP) ?
23.-24.4.2011 Mistrovství ČR Ostrava - Teamgym (Junior II.) Rozlosování a časový harmonogram
20.04.2011 Velikonoční závod pro přípravku
09.04.2011 Krajský přebor ČASPV Trutnov (SG - všichni) Propozice
02.04.2011 Praha Open - Teamgym (Junior I. a II.) Rozpis
26.03.2011 Pohár Města Třebíče - Teamgym (Junior I., II.)
19.03.2011 Trautenberkův korbel Trutnov (SG - všichni) Rozpis
2010
03.12.2010 Mikulášský závod (SG) - začátek závodu 16.00 hod.
20.11.2010 Oblast Dvůr Králové nad Labem (TeamGym)
06.11.2010 Plzeňský pohár (Teamgym)
05.06.2010 Brněnský pohár (Teamgym)
8.-9.5.2010 Přebor ČR ČSPV Doubí u Třeboně (SG)
26.04.2010 Vyhlášení nejlepších sportovců Loko Trutnov
24.04.2010 Mistrovství ČR Ostrava (Teamgym)
10.04.2010 Krajský přebor ČASPV (SG)
27.03.2010 O Trautenberkův korbel (závody SG)
20.03.2010 Open Praha (Teamgym Junior I.)
05.02.2010 Setkání trenérů
23.01.2010 Ples lidí dobré vůle